Advokatas

Arūnas Abraitis

Esu advokatas, plėtojantis teisininko amatą jau daugiau nei 18 metų bei atstovaujantis klientus plataus spektro teisiniais klausimais. Iki tol dvi dešimtis metų dirbęs teisėtvarkos sistemoje, esu įgijęs ne tik teisinės, bet ir retos praktinės patirties sprendžiant administracinio nusižengimo ir baudžiamąsias bylas.

Ilgi metai šioje profesijoje parodė, kad teisinis darbas reikalauja ne tik didelio atidumo ir įsiklausymo į klientų problemas, tačiau ir kūrybiškumo. Todėl savo darbe vadovaujuosi mintimi, kad teisinis patarėjas turi būti universalus ir gebėti į kylančias problemas pasižiūrėti kūrybingai, ieškoti ne tik teisinių, bet ir praktinių išeičių iš visiems pasitaikančių keblių situacijų.

Teisinės paslaugos – profesionaliai ir kūrybiškai.

Advokato Arūno Abraičio advokatų kontora teikia universalias teisės paslaugas tiek fiziniams asmenims, tiek verslui visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Nuo atstovavimo ar gynybos ikiteisminiuose procesuose, mediacijoje ir derybose, iki teisminių procesų visose teismų instancijose.

Kontora padės išspręsti jūsų asmenines ir verslo problemas, suteiks konsultacijas įvairaus pobūdžio sutarčių, žalos atlyginimo, verslo organizavimo, šeimos (paveldėjimas, skyrybos) ir kitais teisiniais klausimais bei užtikrins Jūsų interesų gynybą ir atstovavimą Lietuvos institucijose ir teismuose.

Advokato Arūno Abraičio kontora - patikimas advokatas Lietuvoje!

+370 653 43959

Kodėl verta rinktis?
Advokatas Arūnas Abraitis

Advokato civilinė atsakomybė yra drausta!

Advokato Arūno Abraičio kontora - patikimas advokatas Lietuvoje!

Tiesioginis dėmesys klientui

Kontoroje teisines paslaugas teikia pats advokatas, todėl sutarus dėl teisinių paslaugų apimties būsite tikri, kad tiek pirminės konsultacijos metu vertinant rizikas, tiek vėliau į Jūsų problemą gilintis ir Jūsų interesus atstovaus tas pats advokatas, turintis daugiametę patirtį ir gerai susipažinęs su Jūsų situacija.

Advokato Arūno Abraičio kontora - patikimas advokatas Lietuvoje!

Lanksti kainodara

Prieš pradedant teikti teisines paslaugas su kiekvienu klientu sutariame dėl klientui tinkančios paslaugų kainodaros. Fiksuotas atlygis visuomet yra taikomas pirminėms konsultacijoms. Vėliau, kartu su klientu sprendžiame, ar teisinių paslaugų teikimui bus taikomas valandinis įkainis, ar kitas, fiksuotos teisinių paslaugų mokestis.

Advokato Arūno Abraičio kontora - patikimas advokatas Lietuvoje!

Racionalus požiūris

Sprendžiant teisines problemas ieškome optimaliausių sprendimų, kurie dirbtinai nedidintų kliento patiriamų išlaidų ir leistų teisinį klausimą išspręsti operatyviai. Puikiai suprantame, kad laikas = pinigai, todėl siekiame racionaliai ir praktiškai vertinti galimas rizikas ir joms užbėgti už akių.

Kontaktai

Užduokite rūpimą klausimą užpildę formą arba parašykitė žinutę Jums patogiu būdu.

Advokato darbo vieta yra nuotolinė. Duomenys apie advokato identifikaciją prieinami Lietuvos Advokatūros svetainėje

© 2023 Advokato Arūno Abraičio kontora – Visos teisės saugomos